עקרונות חשובים של עיצוב פליירים מוצלחים שעובדים | זאפו

עקרונות חשובים של עיצוב פליירים מוצלחים שעובדים


יש דרכים רבות לשווק עסק ומטרות שונות, ואחת מהן היא גם הנפוצה ביותר – פליירים מעוצבים. הפליירים יכולים להיות מעוצבים על ידי המעצבים של בתי הדפוס, על ידי המעצבים שאתם שוכרים או על ידיכם. כמובן שלכל שיטה יש גם את היתרונות שלה. עיצוב פליירים דורש ידע בעיקר בחוקי העיצוב ופרופורציות, התאמת צבעים, שימוש בתכונות גרפיות של תוכנות שונות ובכלל, ראייה מקורית ויצירתית של עיצובים שונים. המוצר עצמו הוא חלק חשוב מהפלייר ויש כמה עקרונות שחשוב לשים אליהם לב תוך כדי כך.

קהל היעד של הפלייר קובע המון

קהל היעד שלכם קובע את הפלייר, למעשה, לא רק את התוכן. קהל מתוחכם מאוד ידרוש פליירים איכותיים יותר מחומרים שנראים כאלה. העיצוב חייב להיות מוקפד ולא מזלזל. פלייר לקהל שמוצא עניין במוצרים שאתם מוכרים או השירותים שלכם, יבקש גם תוכן איכותי שמדבר בדיוק על מה שמציק לו ועל הצרכים שלהם. כשזה משולב בעיצוב נכון, פליירים כאלה  יכולים לעשות הרבה יותר מאשר לפרסם אתכם, אלא גם למכור לכם את המוצר והשירות. עיצוב נכון שנשען על עקרונות נכונים גרפית יכולים לסגור עסקאות ולהביא אליכם קהל לקוחות שכבר קיבל מושג על האיכות שלכם כעסק. כאשר אתם מכבדים את הקהל שלכם, פליירים מעוצבים כהלכה עושים את העבודה בצורה המוצלחת ביותר. כך שאם אתם רוצים לחסוך לכם במאמץ ובטרחה, הקפידו על השקעת מחשבה בעיצוב. מעט תשומת לב לפרופורציות נכונות של כיתוב לעומת מוטיבים גרפיים ואלמנטים עיצוביים יציג ללקוחות שלכם את היכולות שלכם עוד לפני שיגיעו אליכם. כך שברור למה שווה להשקיע בעיצוב.

הפלייר הוא כרטיס הביקור

עיצוב פליירים מתייחס לכל דף כאל כרטיס ביקור שלכם, גם אם מדובר רק באירוע, מוצר או שירות, וגם אם מדובר בהפצה חד פעמית ולא מתמשכת. הפליירים מגיעים לכל מקום ואי אפשר לדעת מי עוד יראה אתכם ויתרשם מהם לטובה. זה תמיד עשוי לקדם אתכם ולפתוח לכם דלתות נוספות שטרם חשבתם עליהן עד כה. כדאי מאוד, אם כך, לחשוב על העיצוב כמשהו שנשאר אתכם לשנים. טוב יותר מכך אפילו הוא פליירים מעוצבים שיש להם פורמט אחיד פחות או יותר, משום שזה נשאר חלק מהמיתוג שלכם בזיכרון של הלקוחות. זה מסמל את הקו שלכם ומציג אותו ללקוחות בצורה עקבית. זה מייצג עבורם עסק שיש לו מסורת, שיש לו כתובת, שיש לו מי שמשקיע מחשבה בכל זה.

פליירים מעוצבים בולטים לעין

ישנם פליירים שאף אחד לא מקדיש להם מחשבה נוספת בגלל הסתמיות שלהם. כאשר פליירים מושקעים מגיעים לידיים הם מושכים יותר מכמה שניות של תשומת הלב ובכך מגדילים את הסיכוי שיהיו אפקטיביים ויביאו תוצאות. קהל הלקוחות שלכם מצפה מכם להתייחס אליו ברצינות.

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו