מתנות מקוריות לאורחים בחתונה | זאפו

מתנות מקוריות לאורחים בחתונה


מתנות מקוריות לאורחים בחתונה
רוצים להפתיע את האורחים שלכם בחתונה עם מתנה מקורית ומיוחדת, גם כאות תודה וגם כמזכרת מהאירוע? אם כן, הנה כמה רעיונות למתנות מקוריות לאורחים בחתונה, מתוך המבחר הרחב המוצע כיום, מתנות שללא ספק ישדרגו את האירוע שלכם:

  1. כוסות צ'ייסר עם ברכה – ישנם לא מעט אולמות אירועים, המציעים מבחר של אטרקציות ואפשרויות שונות, העומדות לרשותם של האורחים. אם אתם רוצים להוסיף גם מתנה מקורית, אותה יוכלו האורחים שלכם לקחת איתם הביתה, הנה רעיון לאחת כזו: כוס צ'ייסר עם ברכה. זו יכולה להיות כוס צ'ייסר, שעליה מודפסים שמות החתן והכלה יחד עם תאריך האירוע, או כוסית שעליה מודפסת ברכה לאורחים. אפשר גם להדפיס עליה את שמותיהם של האורחים עצמם או אלמנט דקורטיבי אחר, מזכרת מהאירוע.
  2. קופסאות פח בצורת לב עם ממתקים – הנה רעיון נוסף למתנה מקורית לאורחי החתונה. תוכלו להגיש להם בתום האירוע או להניח על השולחן, היכן שיבחרו לשבת, שתי קופסאות פח: קופסת חתן וקופסת כלה. בתוך הקופסא תוכלו להפתיע את האורחים עם כמה ממתקים משובחים, שוקולדים טובים או סוכריות תוצרת בית. זוהי מזכרת נפלאה מהאירוע המרגש וגם מתנה מתאימה לחובבי הממתקים!
  3. מגנטים המעוטרים במשפטי השראה – נכון, המגנטים הפכו למתנה מקובלת כיום בחתונות רבות, אבל הנה רעיון קצת אחר, מקורי יותר: במקום שתופיע עליהן תמונתם של האורחים, אפשר להציע מגנטים המעוטרים במשפטי השראה, משפטים הקשורים לאהבה, פרנסה, לחיי היום יום שלנו. משפטים אופטימיים ומחזקים. אפשר לתת לכל אורח מקבץ של מספר מגנטים שונים, שיחד ארוזים בתוך קופסת פח מיוחדת ומסוגננת.
  4. מחזיק מפתחות בעיצובים מיוחדים – אם אתם מחפשים אולמות אירועים לחתונה הקרובה שלכם ובמקביל גם מתנות מקוריות, הנה רעיון נוסף: מחזיק מפתחות בעיצובים מיוחדים, אותם ניתן להתאים לאירוע עצמו וכמובן גם לאורחים. למשל, מחזיק מפתחות המעוצב כמעין טבעת אירוסים, או מחזיק מפתחות בצורת שתי דמויות: חתן וכלה. אפשר גם לבחור באפשרות של מחזיק מפתחות שעליו מודפסים שמות האורחים או שמותיהם של החתן והכלה ועוד ועוד.
  5. מתנות שהן תרומה לקהילה – אם חשוב לכם, מצד אחד, לשמח את האורחים וכאות תודה על השתתפותם, עם מתנה קטנה, אך מצד שני גם לתרום לקהילה, הנה רעיון קצת אחר: ישנן לא מעט עמותות המציעות מבחר של מתנות קטנות מעוצבות, אותן ניתן להגיש לאורחי האירוע. אלה יכולים להיות מארזים של סבונים צבעוניים, ספרי תהילים קטנים, כוסות עם הקדשה, תחתיות לקפה או לתה או עוגיות עם הדפסה.

לפני שאתם בוחרים את המתנה, כדאי לכם לערוך סקר שוק מקדים ולבחון כמה אפשרויות שונות. תוכלו למצוא מבחר רחב מאד של חנויות וגם עמותות ומעצבים, המציעים למכירה מתנות מקוריות ומיוחדות לאורחים. השוואה בין כמה מהם, תעזור לכם בבחירה ובמציאת המתנה המתאימה ביותר.

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו