זאפו | ZAPO | מתנות לספורטאים

מתנות לספורטאים


יש כל מיני אנשים בעולם, שאוהבים מלא דברים. יש כאלו שאוהבים גלישה, יש כאלו שאוהבים שירה, ויש כאלו שאוהבים ספורט – גם לאחרונים מגיעות מתנות יומולדת מוצלחת. אם אחד מאהוביכם מכור לכושר ואתם מחפשים לו מתנה, הגעתם למקום הנכון – הנה שלוש מתנות מוצלחות לחובבי כושר

 לוח מחיק

לוח מחיק

לתכנן פעילות, לקבוע יעדים, להשגיח על כמות הקלוריות שאתה צורך ולמדוד זמנים הם רק חלק מהדברים שצריך לעשות כשמתאמנים באופן קבוע – ותמיד נוח שיש לוח מחיק בסביבה, שמאפשר לראות בחטף את כל המידע שצריך, ושאפשר לעדכן באופן קבוע. אם זה מישהו שאתם אוהבים, אין שום סיבה לתת לו סתם לוח מחיק פשוט – למה שלא תשקיעו בלוח מחיק מעוצב אישית, שאפשר לתלות בגאווה בכל חדר, ושיציג לכל אורח לא רק את נתוני הכושר אלא גם את חיבת חבריו?

לעיצוב לוח מחיק לחצו כאן

שעון דופק

שעון דופק

שעוני דופק הם כלי שימושי ביותר עבור אתלטים – הם מציגים נתונים קריטיים לכל מתאמן בקלות וביעילות. הנתונים כוללי לחץ דם, דופק, הזעה, מהירות, מרחק, מיקום ועוד. חלקם כוללים גם ג'י.פי.אס מובנה, ויש דגמים שמאפשרים להוריד אפילקציות נוספות שמרחיבות את יכולות השעון. אין ספורטאי רציני שיכול להתאמן היום בלי שעון דופק, וזה הזמן לקנות לחברכם אחד.

להזמנת שעון דופק לחצו כאן

כובע ריצה

כובע ריצה

כולנו יודעים כמה מסוכן זה להיות בשמש בלי הגנה מתאימה; משקפי שמש, קרם הגנה, מים וחשוב מכל – כובע. לאצנים שרצים בחוץ זה חשוב אפילו יותר – הם מזיעים ומתחממים, והסכנה למכת שמש גבוהה יותר. במיוחד בשבילם, אדידס תכננו כובע מיוחד שמתאים לריצות בחוץ הכובע שוקל גרמים בודדים, מחזיק את הראש בלי לגרום ללחץ מיותר, מנדף זיעה בקלות וזוהר בחושך כדי לסמן לנהגים מתקרבים את האצן. אף אחד לא צריך לצאת לרוץ בלי כובע כזה.

להזמנת כובע ריצה לחצו כאן

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו