מתנות ליולדות | זאפו | ZAPO

מתנות ליולדות


תינוקות חדשים הם סיבה למסיבה – כל תינוק חדש מוסיף אושר ואור לעולם, והוא הבטחה לדברים גדולים שיקרו בעתיד הקרוב. כשעולל חדש מגיח לאוויר העולם, כדאי להנציח את המאורע עם מתנה נהדרת לו ולהוריו – אז הנה מספר רעיונות טובים למתנות שיגרמו להורים לזכור אתכם לנצח.

תיק עגלה מעוצב

זה נכון שילדים הם שמחה, אבל תינוקות הם גם הרבה מאוד עבודה. כמות הציוד שצריך לשאת כשמטפלים בתינוק צעיר היא עצומה – החל מחיתולים, דרך אוכל וכלה בביגוד נוסף. לא קל להסתובב עם כל הדברים האלו, אבל יצרי מוצרים יעודיים לתינוקות התמודדו עם הצורך הזה באומץ באמצעות תיקי עגלה – תיקי עגלה הם תיקים יעודיים שיש בהם מקום מסודר לכל דבר שהתינוק צריך, ולעוד מלא דברים שההורים צריכים. את התיק מכינים מראש, ופשוט לוקחים אותו יחד עם העגלה כשיוצאים.

כמו כל מוצר אחר, אין שום סיבה לוותר על אסתטיקה; תיקי עגלה מעוצבים הם אחת המתנות החמות להורים חדשים ולילדיהם. ניתן להשיג אותם במגוון סגנונות, והם מתאימים בקלות לכל עגלה.

הזמינו תיקי עגלה מעוצבים באתר motherland

פיפיטוויט

לפני שתינוקות הופכים לאנשים מבוגרים שמצביעים ומתווכחים בפייסבוק על פוליטיקה ומשתמשים בשירותים, יש תקופה קצת מביכה שבה הם מסתובבים במכנסונים קטנים שמיועדים ללכוד את הפרשותיהם, כי אין להם שליטה בסוגרים. תינוק עושה פיפי מייד כשמתחשק לו לעשות פיפי, בלי אזהרה או הודעה על זה. לפעמים, התינוק יטרח ליידע את הוריו על המעשה, אבל בד"כ הוא ישמח להתבוסס בחיתולו הרטוב עד שההורה יחליט מיוזמתו לבחון את הנושא, ויגלה שהגיע הזמן לחיתול חדש.

בהאגיס החליטו שאם הצלחנו לשלוח אדם לירח ולבנות רשת בינלאומית להפצת מידע ותמונות של חתולים, אין שום סיבה שהורים יאלצו להמשיך לנחש מתי תינוקם מטונף; במקום, הם המציאו את הפיפיטוויט. הפיפיטוויט הוא מכשיר מהפכני שמתחבר לחיתול ומודד את רמת ההפרשות שבתוכו. מייד עם עליית הרמה לרמה בלתי נסבלת, הפיפיטוויט שולח הודעה לטלפון החכם של ההורה ומודיע בטוויטר לכל העולם שהחיתול צריך החלפה כדי שגם זרים מוחלטים יוכלו לשפוט אותך על מהירות וכישרון החלפת החיתולים שלך, לא בסדר הזה. להורים שלא יכולים להרים את הראש מזרם העידכונים, אין מתנה טובה יותר מהפיפיטוויט.

הזמינו פיפיטוויט באתר huggiestweetpee.com

לוח הנצחה

הולדת ילד היא מאורע גדול, שראוי להנציח – ואין דבר קלאסי ומגניב יותר מלוח הנצחה אישית מאבן בזלת. על הלוח אפשר להדפיס כל תמונה שרוצים, החל מתמונות חתונה וכלה בתמונות ילדים, לצד הקדשה אישית, שורה משיר או אפילו פסוק מהתנ"ך! את לוח ההנצחה אפשר לתלות במשרד ולהשוויץ בו בפני כולם.

עצבו בעצמכם והזמינו אבן בזלת עם תמונה בזאפו

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו