מתנות לבת מצווה | זאפו | ZAPO

מתנות לבת מצווה


בת מצווה היא אירוע של פעם בחיים! ובחגיגה הגדולה עם כל החברים, ראוי להביא מתנות מוצלחות. רוב האנשים נוטים להביא כסף – היא ילדה גדולה, שתקנה לעצמה מה שהיא רוצה! אבל זאת טעות – כי מתנה מהלב שווה הרבה יותר מערכה הכספי! מתנה מראה על השקעה של זמן ומחשבה, על אכפתיות ויותר מכל על אהבת אמת. הנה שלוש רעיונות נהדרים למתנת בת-מצווה למישהי שחשובה לכם מספיק כדי לא לזרוק עליה כמה שטרות.

שלט לדלת

אומרים שביתו של אדם הוא מבצרו – וזה נכון גם לגבי חדרה של אשה צעירה. החדר הפרטי הוא מקום שבו ילדה שהוכפת לאשה יכולה להתחבא מהעולם, להרגע ולהיות עצמה בשקט. עיזרו לחוגגת הטריה להפוך את החדר שלה למקום שהוא באמת שלה עם שלט דלת מעוצב – השלטים באים במגוון סגנונות, ואפשר להעצב אותם אישית עם תמונה של הבעלים הלגיטימי של החדר, ציור "אין כניסה!" ואפילו איור של מקום פנטסטי שהדיירת אוהבת.

עצבו והזמינו שלטים לדלת באתר זאפו

 תכשיטי אוכל יפניים

אחת האופנות החדשות ביותר ביפן היא תכשיטי אוכל מזוייף. התכשיטים החמודים האלו נראים כמו כל מיני סוגים מזמינים מאוד של ג'אנק פוד טעים וכיפי, והם מגיעים בתור שרשראות, עגילים, סיכות שיער ועוד, והם מתאימים במיוחד לילדות עם חוש אופנה מהפכני ויחודי, שאוהבות להיות מרכז תשומת הלב ולהראות לכולם כמה הן מגניבות. וכן, הם עושים משלוחים לארץ.

הזמינו תכשיטי אוכל מזויפים באתר http://ii-fake.com/

 בגדים מגניבים

כל אחת רוצה להיות מגניבה, ובגיל 12 זה אומר מלא דברים שונים. לחלק, הצטיינות בלימודים, לאחרות מלא חברות, לחלק זה לעשות את בת המצווה באולם הכי שווה שיש, ויש כאלו שרק רוצות להיות הכי אופנתיות. לאחרונות אפשר למצוא מלא מלא דברים מגניבים ללבוש באינטרנט – החל מסוודר שיגרום לה להראות כמו מליון דולר, דרך חולצת חתול ועד צעיף מלא לדים שזוהר כמו קשת בענן. העיקר שזה יהיה מגניב יותר מכל דבר אחר שלבנות כיתתה יש.

http://www.thisiswhyimbroke.com/rainbow-light-up-scarf

http://www.thisiswhyimbroke.com/hundred-dollar-bill-sweater

http://www.thisiswhyimbroke.com/nyan-cat-hoodie

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו