כך תעצבו את המתנה המושלמת | זאפו

כך תעצבו את המתנה המושלמת


כולנו אוהבים לקבל מתנות, וכולנו אוהבים לתת מתנות לאנשים שאנחנו אוהבים. משהו בחיוך שעל פניהם כשהם פותחים את האריזה ומוצאים את השי הקטן שקנינו במיוחד בשבילם שגורם לנו לתחושת סיפוק. אלא שככל שהזמן חולף נדמה שבחירת המתנה נעשית מורכבת יותר, בעיקר משום שחשבנו על כל מתנה מקורית עד היום, ויש גבול לכמות שוברי המתנה שאפשר לתת לאדם שאוהבים באמת. אחת האפשרויות הטובות יותר שעומדות לרשותכן היא האפשרות לתת מתנה אישית יותר, כזו שתזכיר לחברה הטובה או לבן הזוג עד כמה אנחנו אוהבים אותו. למשל, אם בן הזוג מכור לקפה ולא יכול להתחיל בלעדיו את הבוקר, ספל בעיצוב מיוחד עם תמונה משותפת עשוי לפתור את כל הדילמות ולשמש כמתנה ייחודית ומרגשת. אם החברה מתלוננת על כיסוי הטלפון הישן שלה, אפשר להציע כיסוי טלפון חדש – בעיצוב אישי ומקורי.

גרפיקה ממוחשבת דוגמאות (19).gpj

משקיעים במתנה איכותית

אם בחרתם לעצב מתנה אישית ליום ההולדת של החבר או לרגל יום האם, יש לכם לא מעט אפשרויות. אם מקבל המתנה עובד במשרד, תוכלו לעצב פד לעכבר עם תמונתכם, ואם החברה מתעקשת להניח את ספלי הקפה על תחתיות מתאימות אפשר לעצב עבורה סדרה של תחתיות שיהוו מזכרת מאירוע מיוחד. מחזיק מפתחות עם תמונת הנכדים הוא אידאלי כשי לסבא ולסבתא, וחולצות עם הדפסים אישיים הן תמיד אידאליות. כדי להבטיח שהתוצאה תהיה איכותית ומרשימה כפי שאתם מדמיינים אותה, אפשר וכדאי להיעזר בשירותיו של מעצב בוגר לימודי עיצוב גרפי שיידע איך לשלב את התמונה, את הברכה או את האיור שאתם רוצים – על גבי המתנה המיועדת. אם יש לכם חבר טוב שיידע לעשות את זה בעצמו, או למד עיצוב גרפי ומכיר את תוכנות העיצוב השונות, הוא בוודאי ישמח לסייע לכם. אם לא, ישנם לא מעט מעצבים שישמחו לסייע תמורת תשלום סמלי.

גם לבית וגם למשרד

אחד היתרונות העיקריים שיש למתנות המעוצבות, מעבר ליחס האישי ולמחשבה הרבה שמושקעת בהן, הוא שמדובר בפריטים שימושיים לבית ולמשרד, מה שאומר שאין מדובר רק בפריט נוי שעשוי להיעלם ולהישכח. עיצוב קולאז' תמונות כמסגרת ללוח המחיק תמיד יעלה חיוך על פני מקבל המתנה, שבוודאי ישתמש בלוח כמעט מדי יום. מחזיק המפתחות ככל הנראה ישמש את אימא בכל פעם שתצא מהבית, והכיסוי לטלפון הנייד יהיה צמוד לחברה הכי טובה שלך בכל רגע נתון. בסופו של יום אפשר לבחור לא מעט מתנות שיתאימו לכל אירוע ולכל מטרה, ואין ספק שגם שובר מתנה לחנות הבגדים המועדפת הוא שי שימושי ביותר, אבל הבעיה הגדולה של רוב האנשים היא איך למצוא את השילוב שבין פונקציונליות לבין מתנה מרשימה ואישית. הדרך היא פשוט לבחור מתנה שהיא גם – וגם. ובמאמר הזה קיבלתם כמה רעיונות מתוך מעיין שופע של רעיונות.

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו