בוק בת מצווה- מתנה מקורית ומדליקה לכלת השמחה | זאפו

בוק בת מצווה- מתנה מקורית ומדליקה לכלת השמחה


מסיבת בת מצווה נחשבת לאירוע מרגש ומיוחד עבור כלת השמחה, בני משפחתה וחבריה. את האירוע מתחילים לתכנן זמן רב מראש, לרוב כחצי שנה לפני המסיבה. כלת השמחה יודעת ברוב המקרים כיצד היא מעוניינת לחגוג את האירוע, את מי להזמין, איזה אטרקציות להציע לאורחים ועוד. מעבר לכך, כיום בכל מסיבות הבת מצווה נהוג להעניק מזכרות אורחים, יש מגוון גדול של מתנות לבת מצווה, כאשר ניתן להעניק לאורחים מזכרת מרגשת ומקורית עם מוצר עליו מודפסת תמונתה של כלת השמחה יחד עם הקדשה אישית.

בוק בת מצווה

בנוסף, ההורים הנרגשים אשר מעוניינים להפתיע את בתם עם מסיבה נוצצת ומושקעת, יכולים לתאם יום צילומים בסטודיו מקצועי כדי להפיק אלבום תמונות (בוק) מושקע ומקורי, מתנה נפלאה לבתם וחוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל החיים.

מתנה מדליקה לכלת השמחה

ברוב הבתים בארץ יש מדפסת איכותית, משולבת או רגילה, בטכנולוגיית דיו או לייזר. עם זאת, המדפסת הביתית אינה מסוגלת להתחרות באיכות ההדפסה של מדפסות מקצועיות להפקת צילומי בת מצווה. כמו כן, כדי להעניק לכלת השמחה חוויה ייחודית ומרגשת כדאי לתאם צילומי בוק בת מצווה כמתנה מקורית לילדה. יום הצילומים נערך בסטודיו מאובזר ומקצועי וכולל סטייליסטית ומאפרת, צלם מקצועי וצוות מיומן המלווה את הילדה הנרגשת. ניתן לצלם את התמונות לבוק גם באתרים מחוץ לסטודיו, לדוגמה בחיק הטבע, בחוף הים, בפארק וכדומה.

צוות הסטודיו בוחר יחד עם הילדה והוריה את התמונות הטובות ביותר אותן יאגדו לאלבום תמונות מקצועי ואיכותי, מזכרת מדהימה וייחודית לכל החיים. אגב, ניתן להשתמש בתמונות מהבוק לטובת הדפסה על מזכרות לאורחים באירוע. כמו כן, ניתן להדפיס פוסטר גדול לחדרה של הילדה, לשלב תמונות מהבוק על ההזמנות לאורחים ולהדפיס פוסטר ענק שיקבל את פני המוזמנים בכניסה לאולם או לגן האירועים.

בוק וקליפ לבת מצווה

כאמור, הפקת מסיבת בת מצווה מחייבת היערכות מוקדמת ותכנון קפדני לפרטי פרטים. יש לבחור מקום לאירוע, להכין רשימת מוזמנים ולשלוח בזמן את ההזמנות, לבחור קייטרינג איכותי המציע מנות המתאימות גם לילדים, לתאם עם בעלי מקצוע כמו תקליטן וצלם, להזמין אטרקציות מקוריות לאירוע וכמובן אין לשכוח הפקת קליפ בת מצווה.

למעשה, בסטודיו לצילום המציע קליפ מושקע וייחודי לבת מצווה ניתן להפיק גם בוק מקצועי ומלהיב. חשוב לזכור כי הדפסת בוק בת מצווה מחייבת ציוד מקצועי וחדשני וכן ניסיון רב. יש ללטש את התמונות הנבחרות באמצעות תוכנה גרפית כמו פוטושופ, ולהדפיס אותן על נייר איכותי. את הצילומים מאגדים לאלבום תמונות יוקרתי עם כריכה קשה, וכך זוכה כלת השמחה לבוק מקצועי ומרהיב ביופיו, ולמזכרת מרגשת לכל החיים. יש לזכור כי התמונות לבוק יכולות לשמש גם להדפסה על מזכרות אותן מעניקים לאורחים באירוע, כמו כוסות, סידור, מחזיקי מפתחות, מגנטים ועוד.

פוסטים נוספים:


משלוח מהיר ב - 10 ש"ח בלבד לזמן מוגבל!עצבו מגנטים עכשיו